ÜRÜN GRUPLARI

PİRİNÇ GRUBU

ZAMAK GRUBU

ALÜMİNYUM GRUBU

PASLANMAZ ÇELİK

AKSESUARLAR

MENTEŞELER

FAYN KAPI KİLİTLERİ

ADİL KAPI KOLLARI çeyrek asırı geçen bir zaman diliminden bu yana kapı ve pencere kolu,menteşe, ofis ve büro mobilyaları için aksesuar üreten köklü bir firmadır.Sürekli değişen ve gelişen teknolojik gelişmelere ayak uydurabilmek amacıyla yatırımlarını sürekli ve artırarak devam ettiren istikrarlı büyüme,kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiş vizyon sahibi firmadır.

 

Bizler kalitenin üretimin ilk safhası olan hammaddeden başlayıp satış sonrası hizmete kadar süren ve ARGE çalışmalarıyla desteklenen bir süreç olduğu anlayışını benimsediğimiz için kullandığımız tüm hammadde ve tamamlayıcı ürünler TSE kalite belgeli olup uygunluk analizleri sürekli yapılmaktadır.Tamamen güvenli ve devlet onaylı arıtma firmalarıyla çalıştığımız için üretim aşamasında çevreye hiçbir zarar vermiyoruz ve ekolojik dengenin korunması için azami caba sarf ediyoruz.

 

Sadece kapı kolu değil menteşe ve diğer aksesuar çeşitlerimizle müşterilerimize birçok renk ve model seçeneği sunuyoruz birbirini tamamlayan ve farklı segmentlerdeki kapı kolu, menteşe ve aksesuarları sayesinde müşterilerimize klasik ve modern çizgilerde istedikleri tercihleri sunuyoruz.

 

2007 yılından itibaren özellikle Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere Afrika ve Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktayız farklı pazarlar sayesinde yakaladığımız farklı bakış açıları sayesinde daha yenilikçi ve modern üretim tesisleri ve müşteri odaklı yaklaşımları benimsedik gün geçtikçe artan üretim ve satış kapasitemiz sayesinde dünya pazarlarında söz sahibi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. .

 

ESTETİGİN VE TECRUBENİN BİRLEŞTİGİ YER OLAN ADİL KAPI KOLLARINI TERCİH ETMENİZ DİLEĞİYLE


Dünyada ve Türkiye'de sarı aksesuarlarında, kapı kolunda yeni gelişmeler yaşanmaktadır. Bu gelişmelere ayak uydurabilmek amacıyla ADİL KAPI KOLLARI yatırımlarını arttırmaktadır. Bu yatırımlarla birlikte kaliteyi yaşantımıza aktarmaya çalışmaktadır.

Kurulan yeni lak teknolojisiyle ürünlerimizi parlaklığını ve dayanıklılığını arttırdık. Ürünlerimiz ABD kapı kolu, kilit ve aksesuar üreticileri birliğinin yayınlanmış olduğu AMERICAN NATIONAL STANDART FOR MATERIALS AND FINISHES ANSI/BHMA A156.18-1993 sayılı laklama şartnamesine uygundur. Ayrıca mamüllerimiz MS-58 randımanlı çubuktan pres dövme üretilmektedir.